Најново
Фолија балон бројки 40см
  • Фолија балон бројки 40см

Фолија балон бројки 40см

80 ден.
Шифра на производ: 2396
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Број:

Фолија балон бројки, идеaлни за вашите роденденски забави, годишнини...

Производот го добивате спакуван, ненадуван. Може да се надува со хелиум или воздух.

Големина: 16" - 40см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: folija, balon, brojki, broevi
Фолија балон бројки 40см Фолија балон бројки, идеaлни за вашите роденденски забави, годишнини... Производот го добивате спакуван, ненадуван. Може да се надува со хелиум или воздух. Големина: 16" - 40см. .. Category: Product #: 2396 Regular price: 80 ден. 80
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS