Најново
Трицикл Рито 3во1 GREY QPLAY
  • Трицикл Рито 3во1 GREY QPLAY
  • Трицикл Рито 3во1 GREY QPLAY

Трицикл Рито 3во1 GREY QPLAY

7.240 ден.
Шифра на производ: 8001
Достапност: На залиха
Количина:

Уживајте во вашите прошетки со вашето малечко со супер квалитетниот трицикал на Qplay. Рито трициклот е наменет за деца од 10 месеци до 3 години, а она што го разликува Рито од другите трицикли е можноста лесно и едноставно да се склопи со што се олеснува транспортот во возило или јавен превоз.

Рито има прилагодлива рачка за управување и длабока тенда, удобно седиште со безбедносен појас и потпирач за грб кој се подесува. Детето има можност да си игра со воланот и да ги врти педалите без тоа да ви пречи во управувањето на трициклот, а штом порасне со притискање на копче ја овозможувате функцијата детето да го контролира управувањето со трициклот.

Како расте вашето дете сите делови едноставно се отстрануваат за да се прилагоди трицикалот на неговата возраст. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: tricikl, rito
Трицикл Рито 3во1 GREY QPLAY Уживајте во вашите прошетки со вашето малечко со супер квалитетниот трицикал на Qplay. Рито трициклот е наменет за деца од 10 месеци до 3 години, а она што го разликува Рито од другите трицикли е можноста лесно и едноставно да се склопи со што се олеснува транспортот во возило или јавен превоз. Рито има прилагодлива рачка за управување и длабока тенда, удобно седиште со безбедносен појас и потп.. Category: Product #: 8001 Regular price: 7.240 ден. 7.240
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS