Најново
Рамка за слика со отпечаток

Рамка за слика со отпечаток

590 ден.
Шифра на производ: 1854
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна рамка за слика со отпечатоок од рачето на Вашето малечко. Рамката е во два дела.

Во сетот е вклучен нетоксичен материјал за отпечаток.

Димензија на рамката: 31х21см.

Димензија на слика: 10х17см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: ramka, slika, otpechatok, bebe
Рамка за слика со отпечаток Прекрасна рамка за слика со отпечатоок од рачето на Вашето малечко. Рамката е во два дела. Во сетот е вклучен нетоксичен материјал за отпечаток. Димензија на рамката: 31х21см. Димензија на слика: 10х17см. .. Category: Product #: 1854 Regular price: 590 ден. 590
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS