Најново
Hape - Сложувалка соларен систем
  • Hape - Сложувалка соларен систем
  • Hape - Сложувалка соларен систем
  • Hape - Сложувалка соларен систем
  • Hape - Сложувалка соларен систем
  • Hape - Сложувалка соларен систем
  • Hape - Сложувалка соларен систем

Hape - Сложувалка соларен систем

1.790 ден.
Шифра на производ: 3611
Достапност: На залиха
Количина:

Дали Вашиот мал вселенски истражувач знае што е во центарот на нашиот Сончев систем? Па, со оваа едукативна сложувалка, тие сигурно ќе откријат некои возбудливи факти за нашата планета и нејзините околни, небесни соседи.
Планети од цврсто дрво, блескаво LED сонце и постер со сите имиња на планети, оваа сложувалка сигурно ќе помогне во развојот на фината моторика додека Вашето дете ги зема, штипка и држи парчињата.
 

Димензија на сложувалката: 57,5x 0,3x57,5см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Hape - Сложувалка соларен систем Дали Вашиот мал вселенски истражувач знае што е во центарот на нашиот Сончев систем? Па, со оваа едукативна сложувалка, тие сигурно ќе откријат некои возбудливи факти за нашата планета и нејзините околни, небесни соседи. Планети од цврсто дрво, блескаво LED сонце и постер со сите имиња на планети, оваа сложувалка сигурно ќе помогне во развојот на фината моторика додека Вашето дете ги зема, штипка.. Category: Product #: 3611 Regular price: 1.790 ден. 1.790
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS