ИГРАЧКИ ЗА ДЕВОЈЧЕ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Кукла Anlily со количка и дете
Прекрасна кукла мајка спремна за долги прошетки со своето малечко! Висина на кукла 30см и 12см. ..
890 ден.
без ДДВ: 754 ден.
Детска играчка -  Телескоп Детска играчка -  Телескоп
Време е да ги откриете тајните на вселената! Eдукативен телескоп за набљудување на месечината, ѕвезд..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Дрвен Дино воз со броеви Дрвен Дино воз со броеви
Прекрасно дино дрвено вовче со броеви, изработено од квалитетно дрво. Сетот ги содржи броевите од 0 ..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Chicco Emily - Мојата прва кукла Chicco Emily - Мојата прва кукла
Мојата прва кукла  EMILY CHICCO Chicco’s First Love меката кукла Емили ќе биде првата кукла на ..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
Viga - Ветеринарна амбуланта Viga - Ветеринарна амбуланта
Грижете се за вашите миленици! Прекрасна ветеринарна амбуланта за домашни миленици вклучува&nbs..
1.590 ден.
без ДДВ: 1.347 ден.
Viga - Дрвена тобоган стаза со животни Viga - Дрвена тобоган стаза со животни
Супер забавна тобоган стаза со животни, сигурно ќе ги воодушеви Вашите малечки. Ставете ги живо..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
Viga - Дрвени коцки сет од 100 Viga - Дрвени коцки сет од 100
Изработени од квалитетно дрво и нетоксични бои, Вига играчките се одличен производ за подобрување на..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.
Viga - Дрвена табла за игра со монистра Viga - Дрвена табла за игра со монистра
Прекрасен креативен сет табла со монистра. Супер забава и едукација на Вашите најмили. ​ Сетот с..
1.790 ден.
без ДДВ: 1.517 ден.
Viga - Дрвена скара Viga - Дрвена скара
Дали сакате да печете месо на скара исто како мама и тато? Сега тоа е можно со оваа прекрасна д..
5.990 ден.
без ДДВ: 5.076 ден.
Креативен сет - Ископај дијаманти Креативен сет - Ископај дијаманти
Научен комплет за ископување на прекрасни скапоцени камења! Сетот вклучува 4 глинени тули ..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
Креативен сет - Направи Дино Магнети Креативен сет - Направи Дино Магнети
Направете рачно изработени магнети за фрижидер со овој прекрасен сет во кој е вклучено се што в..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
Креативен сет - Направи Магнети Вселена Креативен сет - Направи Магнети Вселена
Направете рачно изработени магнети за фрижидер со овој прекрасен сет во кој е вклучено се што в..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
Креативен сет - Направи Животни Магнети Креативен сет - Направи Животни Магнети
Направете рачно изработени магнети за фрижидер со овој прекрасен сет во кој е вклучено се што в..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
Креативен сет - Направи Мафини Магнети Креативен сет - Направи Мафини Магнети
Направете рачно изработени магнети за фрижидер со овој прекрасен сет во кој е вклучено се што в..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
Креативен сет - Направи Принцези Магнети Креативен сет - Направи Принцези Магнети
Направете рачно изработени магнети за фрижидер со овој прекрасен сет во кој е вклучено се што в..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
Магнетна книга - Fashion Магнетна книга - Fashion
Прекрасна едукативна магнетна книга со облеки. Едноставно поставете ја картичката со слика ..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Дрвена куќичка за кукли Дрвена куќичка за кукли
Прекрасна дрвена куќичка за кукли која ќе ги воодушеви вашите малечки принцези. Куќичката е на три к..
4.490 ден.
без ДДВ: 3.805 ден.
Автобус 2 во 1 Автобус 2 во 1
Прекрасен автобус кој лесно се трансформира во волан за возење. Извадете го клучот од кров..
1.890 ден.
без ДДВ: 1.602 ден.
Детска играчка - Фрижидер со храна Детска играчка - Фрижидер со храна
Прекрасен фрижидер полн со свежа храна! Со пристискање на копче фрижидерот испушта чад, со ефект на ..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
Дрвена тобоган стаза 2 во 1 Дрвена тобоган стаза 2 во 1
Прекрасна шарена дрвена тркачка патека нуди супер забава за целото семејство. Стартувајте ги возилат..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.
 Сет за куглање  Сет за куглање
Супер забава со сетот за куглање. Целта на играта е со едно фрлање да се срушат што повеќе кегл..
980 ден.
без ДДВ: 831 ден.
Банкомат касичка Банкомат касичка
Смарт касичка за чување пари. Вметнете ја картичката, внесете ја точната лозинката 0000, притис..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.
 Сет за куглање  Сет за куглање
Супер забава со сетот за куглање. Целта на играта е со едно фрлање да се срушат што повеќе кегл..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
Детска играчка шпорет Детска играчка шпорет
Вашите малечки готвачи ќе може да ви припремат вкусни закуски на прекрасниот шпорет кој е со реални ..
1.100 ден.
без ДДВ: 932 ден.
Дрвен сет за чај Дрвен сет за чај
Прекрасен дрвен сет за чај. Сетот вклучува: чајник, 2 шолји за чај, ќесичка за чај, лимон, колачиња,..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Hape - Дрвен прибор за готвење Hape - Дрвен прибор за готвење
Прекрасен комплет од тенџере, тавче, чинии и други додатоци, вашето дете има сè што му е потреб..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
Hape - Дрвен миксер Hape - Дрвен миксер
Изматете ја Вашата омилена торта со помош на дрвениот миксер, во сетот се вклучени картонски пакувањ..
1.990 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.
Hape - Дрвен кафемат Hape - Дрвен кафемат
Сега и Вашите малечки ќе можат да си направат кафе на нивниот кафемат! Се што ви е потребно за ..
1.790 ден.
без ДДВ: 1.517 ден.
Hape - Дрвена кујна Hape - Дрвена кујна
Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Прекрасна дрвена кујна с..
7.490 ден.
без ДДВ: 6.347 ден.
Дрвена играчка Пиано Deluxe Hape Дрвена играчка Пиано Deluxe Hape
Deluxe Grand Piano е вистинско електронско пијано со 30 копчиња што ќе му овозможи на Вашето дете да..
12.390 ден.
без ДДВ: 10.500 ден.
Hape - Дрвена играчка Пиано Hape - Дрвена играчка Пиано
Прекрасно пијано на Хапе за сите малечки почетници. Младиот и надежен концертен пијанист лесно ќе..
9.350 ден.
без ДДВ: 7.924 ден.
Hape - Дрвена играчка Пиано Hape - Дрвена играчка Пиано
Прекрасно пијано на Хапе за сите малечки почетници. Малиот и надежен концертен пијанист лесно ќе ..
9.350 ден.
без ДДВ: 7.924 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS