Најново
Детска играчка - Телескоп
  • Детска играчка - Телескоп
  • Детска играчка - Телескоп
  • Детска играчка - Телескоп

Детска играчка - Телескоп

1.390 ден.1.890 ден.
Шифра на производ: 9022
Достапност: На залиха
Количина:

Време е да ги откриете тајните на вселената! Eдукативен телескоп за набљудување на месечината, ѕвездите, соѕвездијата. 

Пренослив телескоп со статив. Можност за зголемување 20х / 30х / 40х.

Сетот содржи:

  • телескоп
  • 2 окулара
  • статив
  • монокулар

Димензија на телескопот: 39х48х7см.

Производот се препорачува за деца над 6 години.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: teleskop
Детска играчка - Телескоп Време е да ги откриете тајните на вселената! Eдукативен телескоп за набљудување на месечината, ѕвездите, соѕвездијата.  Пренослив телескоп со статив. Можност за зголемување 20х / 30х / 40х. Сетот содржи: телескоп 2 окулара статив монокулар Димензија на телескопот: 39х48х7см. Производот се препорачува за деца над 6 години.   .. Category: Product #: 9022 Regular price: 1.390 ден. 1.890
1.390
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS