Најново
Дигитална кујнска вага
  • Дигитална кујнска вага

Дигитална кујнска вага

280 ден.350 ден.
Шифра на производ: 2562
Достапност: На залиха
Количина:

Дигитална кујнска вага.

Карактеристики на производот:

  • максимална мерна тежина 1кг
  • производот работи на батерии, потребна се: 2Х1,5V AA батерии, батериите се вклучени во пакувањето.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: digitalna, kujnska, vaga
Дигитална кујнска вага Дигитална кујнска вага. Карактеристики на производот: максимална мерна тежина 1кг производот работи на батерии, потребна се: 2Х1,5V AA батерии, батериите се вклучени во пакувањето. .. Category: Product #: 2562 Regular price: 280 ден. 350
280
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS