Најново
Дозер за крофни
  • Дозер за крофни
  • Дозер за крофни
  • Дозер за крофни
  • Дозер за крофни
  • Дозер за крофни

Дозер за крофни

190 ден.
Шифра на производ: 5249
Достапност: На залиха
Количина:

Направете вкусни и свежи крофни во секое време со помош на дозерот за крофни. Правењето крофни со помош на дозерот не вклучува дополнително правење неред, а секоја крофна добива идеална форма. Направен е од долготрајна пластика која овозвожува лесно чистење по употреба.

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: dozer, krofni
Дозер за крофни Направете вкусни и свежи крофни во секое време со помош на дозерот за крофни. Правењето крофни со помош на дозерот не вклучува дополнително правење неред, а секоја крофна добива идеална форма. Направен е од долготрајна пластика која овозвожува лесно чистење по употреба.     .. Category: Product #: 5249 Regular price: 190 ден. 190
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS