Најново
Силиконска подлога за месење тесто 60х40см
  • Силиконска подлога за месење тесто 60х40см
  • Силиконска подлога за месење тесто 60х40см
  • Силиконска подлога за месење тесто 60х40см

Силиконска подлога за месење тесто 60х40см

290 ден.
Шифра на производ: 3112
Достапност: На залиха
Количина:

Практична силиконска подлога за успешна и прецизна подготовка на пецива без да се залепи тестото. Подлогата може да ја користите наместо хартија за печење, бидејќи е отпорна на високи температури. Подлогата лесно се чисти и не се лизга од површината. Со помош на исцртаните кругови многу лесно ќе направите совршен круг со бараните мерки а со нацртаната мерна скала ќе можеш да поделиш се што ти треба на еднакви делови. Подлогата е нелеплива, флексибилна, нетоксична може да се користи во рерна, машина за миење садови, фрижидер..Изработена од еколошки материјал без BPA. Подлогата е безбедна за замрзнување и печење од -4 до 230ºС.

Димензија на подлогата: 60х40см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Силиконска подлога за месење тесто 60х40см Практична силиконска подлога за успешна и прецизна подготовка на пецива без да се залепи тестото. Подлогата може да ја користите наместо хартија за печење, бидејќи е отпорна на високи температури. Подлогата лесно се чисти и не се лизга од површината. Со помош на исцртаните кругови многу лесно ќе направите совршен круг со бараните мерки а со нацртаната мерна скала ќе можеш да поделиш се што ти треб.. Category: Product #: 3112 Regular price: 290 ден. 290
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS