Најново
Сет од 3 калапи за торти
  • Сет од 3 калапи за торти
  • Сет од 3 калапи за торти
  • Сет од 3 калапи за торти

Сет од 3 калапи за торти

450 ден.
Шифра на производ: 52017
Достапност: На залиха
Количина:

Сет од 3 нелепливи калапи за торти и колачи. Дното и страните се независни што ги прави калапите практични за да извадите идеална форма по печењето. Отстранливо дно може да се користи како плех за печење на пица. 

Димензии:

  • Ø24см
  • Ø26см
  • Ø28см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: torta, kalap
Сет од 3 калапи за торти Сет од 3 нелепливи калапи за торти и колачи. Дното и страните се независни што ги прави калапите практични за да извадите идеална форма по печењето. Отстранливо дно може да се користи како плех за печење на пица.  Димензии: Ø24см Ø26см Ø28см .. Category: Product #: 52017 Regular price: 450 ден. 450
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS