Најново
Новогодишен силиконски калап
  • Новогодишен силиконски калап
  • Новогодишен силиконски калап

Новогодишен силиконски калап

220 ден.
Шифра на производ: 1171
Достапност: На залиха
Количина:

Создадете свои специјални десерти или печива со Новогодишниот силиконски калап. Силиконскиот калап е со нелеплива површина која овозможува печивата брзо и лесно да ги извадите без притоа да се залепи тестото.  Со овој силиконски калап може да направите прекрасни колачиња, лижавчиња, чоколадо, пудинг, желе, домашно изработен сапун, свеќа.....Внесете Новогодишна магија во Вашиот дом .

Калапот е со 6 различни форми: дедо мраз, снегулка, новогодишен чорап, новогодишен подарок, елка... 

Димензија на калапот: 19х2,5х23см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: silikonski, kalap, novogodishen
Новогодишен силиконски калап Создадете свои специјални десерти или печива со Новогодишниот силиконски калап. Силиконскиот калап е со нелеплива површина која овозможува печивата брзо и лесно да ги извадите без притоа да се залепи тестото.  Со овој силиконски калап може да направите прекрасни колачиња, лижавчиња, чоколадо, пудинг, желе, домашно изработен сапун, свеќа.....Внесете Новогодишна магија во Вашиот дом . Калапот е с.. Category: Product #: 1171 Regular price: 220 ден. 220
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS