Најново
 Рачен сецко - Twistcut
  •  Рачен сецко - Twistcut
  •  Рачен сецко - Twistcut
  •  Рачен сецко - Twistcut

Рачен сецко - Twistcut

550 ден.
Шифра на производ: 5629
Достапност: На залиха
Количина:

Рачен сецко едноставен за работа ви овозможува брзо и лесно да сецкате овошје, зеленчук, јаткасти плодови....и уште многу повеќе. Едноставно ставете ги состојките во садот затворете и стиснете го капакот, пристискајте 1-2-3 или повеќе пати во зависност од тоа што сецкате и колку сакате поситно да биде исецкано. Вклучена е перка за матење. Рачката на сецкото се притиска и се заклучува за заштеда на простор. Садот е со капацитет од 500ml. На долниот дел има додадено гума за да обезбеди стабилност додека сецкате.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: рачен, сецко
Рачен сецко - Twistcut Рачен сецко едноставен за работа ви овозможува брзо и лесно да сецкате овошје, зеленчук, јаткасти плодови....и уште многу повеќе. Едноставно ставете ги состојките во садот затворете и стиснете го капакот, пристискајте 1-2-3 или повеќе пати во зависност од тоа што сецкате и колку сакате поситно да биде исецкано. Вклучена е перка за матење. Рачката на сецкото се притиска и се заклучува за заштеда на.. Category: Product #: 5629 Regular price: 550 ден. 550
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS