Најново
Рачна мелница 3 во 1
 • Рачна мелница 3 во 1
 • Рачна мелница 3 во 1
 • Рачна мелница 3 во 1
 • Рачна мелница 3 во 1
 • Рачна мелница 3 во 1
 • Рачна мелница 3 во 1

Рачна мелница 3 во 1

590 ден.
Шифра на производ: 5238
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Практична рачна мелница која едноставно се вакумира на било која рамна подлога. Кога ќе се постави на подлогата се врти рачката за прицврстување, долниот дел создава вакум и мелницата е стабилна за употреба. Рачната мелница има провиден дел за мелење, во кој може да го следите процесот на рендање/мелење. Деловите за мелење паѓаат дијагонално така што немате потреба од туркање со прстите.

Карактеристики на производот.

 • 3 различни додатоци (мелење,рендање и сецкање)
 • голема рачка, остри сечила и долен дел кој создава вакум
 • компактен дизајн за едноставно складирање

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Рачна мелница 3 во 1 Практична рачна мелница која едноставно се вакумира на било која рамна подлога. Кога ќе се постави на подлогата се врти рачката за прицврстување, долниот дел создава вакум и мелницата е стабилна за употреба. Рачната мелница има провиден дел за мелење, во кој може да го следите процесот на рендање/мелење. Деловите за мелење паѓаат дијагонално така што немате потреба од туркање со прстите. Каракт.. Category: Product #: 5238 Regular price: 590 ден. 590
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS