Најново
Рачен сецко
  • Рачен сецко
  • Рачен сецко
  • Рачен сецко

Рачен сецко

250 ден.
Шифра на производ: 4494
Достапност: На залиха
Количина:

Рачен сецко едноставен за работа ви овозможува брзо и лесно да сецкате овошје, зеленчук, јаткасти плодови....и уште многу повеќе. Едноставно ставете ги состојките во садот, затворете го капакот и повлечете ја рачката, 1-2-3 или повеќе пати во зависност од тоа што сецкате и колку сакате поситно да биде исецкано. Практичен сецко кој зафаќа малку простор во вашата кујна, идеален за кампување, летување... 

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Рачен сецко Рачен сецко едноставен за работа ви овозможува брзо и лесно да сецкате овошје, зеленчук, јаткасти плодови....и уште многу повеќе. Едноставно ставете ги состојките во садот, затворете го капакот и повлечете ја рачката, 1-2-3 или повеќе пати во зависност од тоа што сецкате и колку сакате поситно да биде исецкано. Практичен сецко кој зафаќа малку простор во вашата кујна, идеален за кампување, летувањ.. Category: Product #: 4494 Regular price: 250 ден. 250
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS