Најново
Сет од 4 шолји
  • Сет од 4 шолји
  • Сет од 4 шолји

Сет од 4 шолји

390 ден.
Шифра на производ: 4587
Достапност: На залиха
Количина:

Совршен подарок за Вашите најмили, шолји за топло чоколадо, кафе или чај. 

Димензија на шолја: 8х8см.

Висина на сталак 25,5см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: sholji, kafe, fildzani
Сет од 4 шолји Совршен подарок за Вашите најмили, шолји за топло чоколадо, кафе или чај.  Димензија на шолја: 8х8см. Висина на сталак 25,5см. .. Category: Product #: 4587 Regular price: 390 ден. 390
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS