Најново
Сет од 4 шолји
  • Сет од 4 шолји
  • Сет од 4 шолји
  • Сет од 4 шолји
  • Сет од 4 шолји
  • Сет од 4 шолји
  • Сет од 4 шолји
  • Сет од 4 шолји

Сет од 4 шолји

350 ден.
Шифра на производ: 20973
Достапност: На залиха
Количина:

Сет од 4 шолји со прекрасни дизајни идеални за кафе.

Димензија на шолја: 6,5х7см.

Висина на сталак: 20,5см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Сет од 4 шолји Сет од 4 шолји со прекрасни дизајни идеални за кафе. Димензија на шолја: 6,5х7см. Висина на сталак: 20,5см. .. Category: Product #: 20973 Regular price: 350 ден. 350 Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS