Најново
Електрична мелница за мелење кафе 150W
  • Електрична мелница за мелење кафе 150W
  • Електрична мелница за мелење кафе 150W

Електрична мелница за мелење кафе 150W

650 ден.
Шифра на производ: 23897
Достапност: На залиха
Количина:

Започнете го денот со мирис на свежо припремено кафе со помош на мелницата за мелење на кафе.

Електрична мелница за кафе, шеќер во прав.

  • 150W
  • собира 75gr кафе зрно
  • нерѓосувачки челичен сад за мелење и нож

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Електрична мелница за мелење кафе 150W Започнете го денот со мирис на свежо припремено кафе со помош на мелницата за мелење на кафе. Електрична мелница за кафе, шеќер во прав. 150W собира 75gr кафе зрно нерѓосувачки челичен сад за мелење и нож .. Category: Product #: 23897 Regular price: 650 ден. 650
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS