Најново
Острач за ножеви
  • Острач за ножеви
  • Острач за ножеви

Острач за ножеви

350 ден.
Шифра на производ: 8219
Достапност: На залиха
Количина:

Острачот за ножеви е направен од инвентивна технологија на вкрстени точила со пружина направени од ултра-јак волфрам карбид кој се прилагодува на секој нож и дава најголема острина секој пат. Вашите стaри ножеви ќе сечат, ситнат и лупат подобро од кога и да е со острачот за ножеви Bavarian Edge.

Димензија: 13х9х17см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: ostrach, nozhevi
Острач за ножеви Острачот за ножеви е направен од инвентивна технологија на вкрстени точила со пружина направени од ултра-јак волфрам карбид кој се прилагодува на секој нож и дава најголема острина секој пат. Вашите стaри ножеви ќе сечат, ситнат и лупат подобро од кога и да е со острачот за ножеви Bavarian Edge. Димензија: 13х9х17см .. Category: Product #: 8219 Regular price: 350 ден. 350
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS