Најново
Апарат за пуканки
  • Апарат за пуканки
  • Апарат за пуканки
  • Апарат за пуканки

Апарат за пуканки

890 ден.1.150 ден.
Шифра на производ: 5138
Достапност: На залиха
Количина:

Брзо и лесно подготвување на пуканки. Подгответе пуканки без да додавате масло со помош на врел воздух.

  • моќност 1200W
  • отвор за полнење со вклучена лажица за полнење
  • должина на кабел 100см
  • димензија: 26х16,5х10,5см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: aparat, pukanki
Апарат за пуканки Брзо и лесно подготвување на пуканки. Подгответе пуканки без да додавате масло со помош на врел воздух. моќност 1200W отвор за полнење со вклучена лажица за полнење должина на кабел 100см димензија: 26х16,5х10,5см .. Category: Product #: 5138 Regular price: 890 ден. 1.150
890
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS