Најново
Електрично ѓезве со постолје
  • Електрично ѓезве со постолје
  • Електрично ѓезве со постолје

Електрично ѓезве со постолје

590 ден.
Шифра на производ: 5638
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Електрично ѓезве со постолје. Направете го вашето омилено кафе за брзо време. 

Карактеристики на производот:

  • 500ml
  • моќност 800W
  • напон: 220 - 240V, 50 / 60Hz
  • ергономска рачка на склопување

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: gjezve, kafe
Електрично ѓезве со постолје Електрично ѓезве со постолје. Направете го вашето омилено кафе за брзо време.  Карактеристики на производот: 500ml моќност 800W напон: 220 - 240V, 50 / 60Hz ергономска рачка на склопување     .. Category: Product #: 5638 Regular price: 590 ден. 590
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS