Најново
Vivax - Електричен бокал за вода
 • Vivax - Електричен бокал за вода
 • Vivax - Електричен бокал за вода
 • Vivax - Електричен бокал за вода

Vivax - Електричен бокал за вода

890 ден.
Шифра на производ: 9833
Достапност: На залиха
Количина:

Vivax - Електричен бокал WH-102BB со 1 година гаранција

Карактеристики на производот:

 • моќност 110W
 • капацитет 1L
 • надворешен покажувач за ниво на водата
 • светлосен индикатор
 • автоматско исклучување
 • заштита од прегревање
 • 1 година гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: elektricen, bokal, voda, вивакс
Vivax - Електричен бокал за вода Vivax - Електричен бокал WH-102BB со 1 година гаранција Карактеристики на производот: моќност 110W капацитет 1L надворешен покажувач за ниво на водата светлосен индикатор автоматско исклучување заштита од прегревање 1 година гаранција .. Category: Product #: 9833 Regular price: 890 ден. 890
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS