Најново
Електрично ѓезве

Електрично ѓезве

590 ден.
Шифра на производ: 9125
Достапност: На залиха
Количина:

Електрично ѓезве. Направете го вашето омилено кафе за брзо време.

Карактеристики на производот:

  • моќност 600W
  • напон: 220 - 240V, 50 / 60Hz
  • ергономска рачка ладна при допир

Напомена: мешањето во електричното ѓезве треба да биде со пластична лажичка(не е вклучена во пакувањето)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: gjezve, elektrichno
Електрично ѓезве Електрично ѓезве. Направете го вашето омилено кафе за брзо време. Карактеристики на производот: моќност 600W напон: 220 - 240V, 50 / 60Hz ергономска рачка ладна при допир Напомена: мешањето во електричното ѓезве треба да биде со пластична лажичка(не е вклучена во пакувањето) .. Category: Product #: 9125 Regular price: 590 ден. 590
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS