Најново
Сет од 48 лакови за нокти
  • Сет од 48 лакови за нокти
  • Сет од 48 лакови за нокти

Сет од 48 лакови за нокти

1.350 ден.
Шифра на производ: 3188
Достапност: На залиха
Количина:

Се што ви треба за убаво стилизирани нокти во неколку едноставни движења со четкичката!

Колекција која е инспирирана од уметност и модерен дизајн, содржи посебно одбрани нијанси кои ќе го истакнат вашиот стил!

Сет од 48 лакови за нокти во различни бои, вклучени се и лакови со светки. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: lak, nokti
Сет од 48 лакови за нокти Се што ви треба за убаво стилизирани нокти во неколку едноставни движења со четкичката! Колекција која е инспирирана од уметност и модерен дизајн, содржи посебно одбрани нијанси кои ќе го истакнат вашиот стил! Сет од 48 лакови за нокти во различни бои, вклучени се и лакови со светки.  .. Category: Product #: 3188 Regular price: 1.350 ден. 1.350
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS