Најново
Восок за депилација во гранули 500гр
  • Восок за депилација во гранули 500гр

Восок за депилација во гранули 500гр

350 ден.
Шифра на производ: 62108
Достапност: На залиха
Количина:

Миризлив восок ефикасен е за сите типови влакна и за секаква кожа, безбеден е за користење на цело тело и за лице. Благодарение на исклучителната еластичност лесно ги отстранува влакната(многу отпорни, кратки,предходно избричени влакна) истовремено ја штити и хидрира кожата за време на депилацијата.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: vosok, depilacija, granuli, 500
Восок за депилација во гранули 500гр Миризлив восок ефикасен е за сите типови влакна и за секаква кожа, безбеден е за користење на цело тело и за лице. Благодарение на исклучителната еластичност лесно ги отстранува влакната(многу отпорни, кратки,предходно избричени влакна) истовремено ја штити и хидрира кожата за време на депилацијата.   .. Category: Product #: 62108 Regular price: 350 ден. 350
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS