Најново
Pro Wax 100 Апарат за топење восок за депилација
 • Pro Wax 100 Апарат за топење восок за депилација
 • Pro Wax 100 Апарат за топење восок за депилација
 • Pro Wax 100 Апарат за топење восок за депилација
 • Pro Wax 100 Апарат за топење восок за депилација
 • Pro Wax 100 Апарат за топење восок за депилација

Pro Wax 100 Апарат за топење восок за депилација

500 ден.
Шифра на производ: 51286
Достапност: На залиха
Количина:

Отстранете ги несаканите влакна од вашето тело без да посетувате салони за убавина и да плаќате скапи третмани за депилација! Нарачајте веднаш!
Pro Wax 100 апаратот за топење на восок за депилација може да се користи за домашна и професионална употреба. Ефикасен е за сите типови влакна и за секаква кожа, безбеден е за користење на цело тело и за лице.
Карактеристики на производот:

 • капацитет 500ml
 • моќност 80W
 • работи на: 220~240V
 • фреквенција 50 / 60Hz

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: aparat, topenje, vosok, depilacija

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS