Најново
-24%
Количка - Gala 2 во 1 Premium Crystals Количка - Gala 2 во 1 Premium Crystals
9.990 ден.13.180 ден.
9.990 ден.13.180 ден.
-24%
Количка - Gala 2 во 1 Premium Barley Количка - Gala 2 во 1 Premium Barley
9.990 ден.13.180 ден.
9.990 ден.13.180 ден.
-14%
Креветче - Jungle Креветче - Jungle
3.100 ден.3.590 ден.
3.100 ден.3.590 ден.
-10%
Bluetooth безжичен звучник Bluetooth безжичен звучник
450 ден.500 ден.
450 ден.500 ден.
Апарат за топење на восок за ладна депилација
  • Апарат за топење на восок за ладна депилација
  • Апарат за топење на восок за ладна депилација

Апарат за топење на восок за ладна депилација

490 ден.
Шифра на производ: 25114
Достапност: На залиха
Количина:

Отстранете ги несаканите влакна од вашето тело без да посетувате салони за убавина и да плаќате скапи третмани за депилација! Апаратот за топење на восок за ладна депилација со ролон може да се користи за домашна и професионална употреба. Ефикасен е за сите типови влакна и за секаква кожа, безбеден е за користење на цело тело и за лице.
Карактеристики на производот:

  • капацитет восок 150гр со ролон
  • моќност 40W
  • работи на: 220~240V
  • фреквенција 50 / 60Hz

Во пакувањето е вклучен восок 150гр и ленти за депилација.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: aparat, vosok, depilacija

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS