Најново
Pro Wax 100 Апарат за топење восок за депилација
 • Pro Wax 100 Апарат за топење восок за депилација
 • Pro Wax 100 Апарат за топење восок за депилација
 • Pro Wax 100 Апарат за топење восок за депилација
 • Pro Wax 100 Апарат за топење восок за депилација
 • Pro Wax 100 Апарат за топење восок за депилација

Pro Wax 100 Апарат за топење восок за депилација

500 ден.
Шифра на производ: 51286
Достапност: На залиха
Количина:

Отстранете ги несаканите влакна од вашето тело без да посетувате салони за убавина и да плаќате скапи третмани за депилација! 
Pro Wax 100 апаратот за топење на восок за депилација може да се користи за домашна и професионална употреба. Ефикасен е за сите типови влакна и за секаква кожа, безбеден е за користење на цело тело и за лице.
Карактеристики на производот:

 • капацитет 400ml
 • моќност 80W
 • работи на: 220~240V
 • фреквенција 50 / 60Hz

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: aparat, topenje, vosok, depilacija
Pro Wax 100 Апарат за топење восок за депилација Отстранете ги несаканите влакна од вашето тело без да посетувате салони за убавина и да плаќате скапи третмани за депилација!  Pro Wax 100 апаратот за топење на восок за депилација може да се користи за домашна и професионална употреба. Ефикасен е за сите типови влакна и за секаква кожа, безбеден е за користење на цело тело и за лице. Карактеристики на производот: капацитет 400ml моќност.. Category: Product #: 51286 Regular price: 500 ден. 500
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS