Најново
Подлога за седење Egg Sitter
 • Подлога за седење Egg Sitter
 • Подлога за седење Egg Sitter

Подлога за седење Egg Sitter

400 ден.500 ден.
Шифра на производ: 1846
Достапност: На залиха
Количина:

Удобна силиконска подлога изработена од силиконски полимер со специјален хексагонален дизајн во форма на саќе. Подлогата овозможува паметно распоредување на притисокот од тежината, термо-изолационо е многу стабилна, не грее, не лади, не поти и дозволува циркулација на воздухот. Идеална е доколку работата ви е со многу седење, работа на биро или компјутер. Може да ја користите дома, на работа, на пикник во природа, во автомобилот, или едноставно кажано секаде каде што сакате седењето да ви претставува задоволство!

 • ги абсорбира и разнесува точките на притисок
 • дозволува воздушна циркулација
 • ја задржува формата
 • изработена од флексибилен силиконски полимер
 • хексагонални ќелии во форма на саќе
 • одговара на сите столици
 • вклучена е заштитна навлака
 • димензии: 37х30х4см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Подлога за седење Egg Sitter Удобна силиконска подлога изработена од силиконски полимер со специјален хексагонален дизајн во форма на саќе. Подлогата овозможува паметно распоредување на притисокот од тежината, термо-изолационо е многу стабилна, не грее, не лади, не поти и дозволува циркулација на воздухот. Идеална е доколку работата ви е со многу седење, работа на биро или компјутер. Може да ја користите дома, на работа, на п.. Category: Product #: 1846 Regular price: 400 ден. 500
400
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS