Најново
Лед кружно светло за шминкање и фотографирање со сталак
  • Лед кружно светло за шминкање и фотографирање со сталак
  • Лед кружно светло за шминкање и фотографирање со сталак
  • Лед кружно светло за шминкање и фотографирање со сталак
  • Лед кружно светло за шминкање и фотографирање со сталак
  • Лед кружно светло за шминкање и фотографирање со сталак

Лед кружно светло за шминкање и фотографирање со сталак

1.200 ден.
Шифра на производ: 52118
Достапност: На залиха
Количина:

Лед кружно светло со сталак создава одлична светлина погодна за шминкање и фотографирање. Јачината и типот на светлината се прилагодуваат.

Висина на сталак 200см

Дијаметар на светлото: Ø30см

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Лед кружно светло за шминкање и фотографирање со сталак Лед кружно светло со сталак создава одлична светлина погодна за шминкање и фотографирање. Јачината и типот на светлината се прилагодуваат. Висина на сталак 200см Дијаметар на светлото: Ø30см     .. Category: Product #: 52118 Regular price: 1.200 ден. 1.200
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS