Најново
Двострано огледало со Led осветлување
 • Двострано огледало со Led осветлување
 • Двострано огледало со Led осветлување
 • Двострано огледало со Led осветлување

Двострано огледало со Led осветлување

490 ден.650 ден.
Шифра на производ: 25399
Достапност: На залиха
Количина:

Совршено двострано огледало со Led осветлување и дизајн со вртење од 360°. Дозволете си да уживате во вашите секојдневни разубавувања за секоја прилика.

Карактеристики на производот:

 • огледалото се преклопува и ротира за лесно користење и складирање
 • вграден прекинувач за вклучување и гасење на светлото
 • огледалото е направено од стакло без дисторзија
 • двострано огледало и моќно до 10х зголемување
 • огледалото работи на батерии, потребни се: 4х1,5В АА батерии(не се вклучени во пакувањето) или на USB кабел 
 • димензија на стаклото е 13см
 • во држачот има прегради кои се совршени за складирање на дел од вашата козметика

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Двострано огледало со Led осветлување Совршено двострано огледало со Led осветлување и дизајн со вртење од 360°. Дозволете си да уживате во вашите секојдневни разубавувања за секоја прилика. Карактеристики на производот: огледалото се преклопува и ротира за лесно користење и складирање вграден прекинувач за вклучување и гасење на светлото огледалото е направено од стакло без дисторзија двострано огледало и моќно до 10х .. Category: Product #: 25399 Regular price: 490 ден. 650
490
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS