Најново
Преса за брановита коса
  • Преса за брановита коса

Преса за брановита коса

890 ден.
Шифра на производ: 4589
Достапност: На залиха
Количина:

Преса за брановита коса за модерно стилиризирана фризура.

Карактеристики на производот:

  • напон: 110-220V, 50Hz
  • брановита коса 
  • брзо загревање на плочите
  • две нивоа на температура, максимална 210°С

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: presa, branovita, kosa
Преса за брановита коса Преса за брановита коса за модерно стилиризирана фризура. Карактеристики на производот: напон: 110-220V, 50Hz брановита коса  брзо загревање на плочите две нивоа на температура, максимална 210°С .. Category: Product #: 4589 Regular price: 890 ден. 890
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS