Најново
Електрична четка за сушење и фенирање
  • Електрична четка за сушење и фенирање
  • Електрична четка за сушење и фенирање
  • Електрична четка за сушење и фенирање

Електрична четка за сушење и фенирање

690 ден.800 ден.
Шифра на производ: 8955
Достапност: На залиха
Количина:

Електрична четка за сушење и фенирање на коса и можност за различни стилови на фризура, дизајнирана да и даде волумен на косата исто така и прекрасен сјај во само еден чекор. Четката е погодна за сите видови и должини на коса. 

  • моќност 1000W
  • се користи на мокра и сува коса
  • три нивоа на температура од 60-120 степени

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: elektrichna, chetka, kosa, feniranje
Електрична четка за сушење и фенирање Електрична четка за сушење и фенирање на коса и можност за различни стилови на фризура, дизајнирана да и даде волумен на косата исто така и прекрасен сјај во само еден чекор. Четката е погодна за сите видови и должини на коса.  моќност 1000W се користи на мокра и сува коса три нивоа на температура од 60-120 степени   .. Category: Product #: 8955 Regular price: 690 ден. 800
690
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS