Најново
Salon Shaper - Сет за маникир
 • Salon Shaper - Сет за маникир
 • Salon Shaper - Сет за маникир
 • Salon Shaper - Сет за маникир
 • Salon Shaper - Сет за маникир
 • Salon Shaper - Сет за маникир

Salon Shaper - Сет за маникир

290 ден.
Шифра на производ: 52193
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасен сет за маникир, сега можете да направите професионален третман на вашите нокти дома!

Сетот содржи 5 додатоци:

 • дијамантска стругалка (ја отстранува мртвата кожа)
 • голема стругалка (ги измазнува ноктите) 
 • помала стругалка (наменета за краевите на ноктите),
 • чуствителна стругалка (наменета за полирање на ноктите) 
 • стругалка за кратење ( наменета за обликување и кратење на ноктите)

Производот работи на батерии, потребни се: 2х1,5V AA батерии, батериите не се вклучени во пакувањето

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: set, manikir
Salon Shaper - Сет за маникир Прекрасен сет за маникир, сега можете да направите професионален третман на вашите нокти дома! Сетот содржи 5 додатоци: дијамантска стругалка (ја отстранува мртвата кожа) голема стругалка (ги измазнува ноктите)  помала стругалка (наменета за краевите на ноктите), чуствителна стругалка (наменета за полирање на ноктите)  стругалка за кратење ( наменета за обликување и кратење на нок.. Category: Product #: 52193 Regular price: 290 ден. 290
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS