Најново
Масажер за врат со електро стимулација
  • Масажер за врат со електро стимулација
  • Масажер за врат со електро стимулација

Масажер за врат со електро стимулација

590 ден.
Шифра на производ: 14554
Достапност: На залиха
Количина:
Најголемиот хит во светот, масажер кој работи на принципот на ЕМС (електро-мускулна стимулација) и е специјално развиен за релаксирање на мускулите на вратот и рамениците.
Без разлика дали сте уморни од болка во вратот или едноставно се обидувате да се опуштите, и да се одморите, овој преносен електронски уред за масажа на вратот, има за цел да ги третира болките во вратот и да ви помогне да се опуштите.
- користете напредни техники на физиотерапија за релаксирање на мускулите преку електро-стимулација
- промовира циркулација на крвта
- ги смирува болките во вратот и ги релаксира точките на вкочанетост
- за масажа: вибрации, притисок, електро-стимулација, шиацу, пулс и автоматски
- ергономскиот дизајн се вклопува околу секој врат
- релаксира и опушта
- 100% безбеден за употреба
- производот работи на батерии, потребни се 2х1,5V AAA батерии, батериите се вклучени во пакувањето.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Масажер за врат со електро стимулација Најголемиот хит во светот, масажер кој работи на принципот на ЕМС (електро-мускулна стимулација) и е специјално развиен за релаксирање на мускулите на вратот и рамениците. Без разлика дали сте уморни од болка во вратот или едноставно се обидувате да се опуштите, и да се одморите, овој преносен електронски уред за масажа на вратот, има за цел да ги третира болките во вратот и да ви помогне д.. Category: Product #: 14554 Regular price: 590 ден. 590
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS