Најново
Апарат за топење на восок за ладна депилација
  • Апарат за топење на восок за ладна депилација
  • Апарат за топење на восок за ладна депилација

Апарат за топење на восок за ладна депилација

450 ден.
Шифра на производ: 2033
Достапност: На залиха
Количина:

Отстранете ги несаканите влакна од вашето тело без да посетувате салони за убавина и да плаќате скапи третмани за депилација! Апаратот за топење на восок за ладна депилација со ролон може да се користи за домашна и професионална употреба. Ефикасен е за сите типови влакна и за секаква кожа, безбеден е за користење на цело тело и за лице.

Карактеристики на производот:

  • капацитет восок 100гр со ролон
  • моќност 40W
  • работи на: 220~240V
  • фреквенција 50 / 60Hz
  • во пакувањето се вклучени 10 ленти за депилација и восок

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: aparat, vosok, ladna, depilacija
Апарат за топење на восок за ладна депилација Отстранете ги несаканите влакна од вашето тело без да посетувате салони за убавина и да плаќате скапи третмани за депилација! Апаратот за топење на восок за ладна депилација со ролон може да се користи за домашна и професионална употреба. Ефикасен е за сите типови влакна и за секаква кожа, безбеден е за користење на цело тело и за лице. Карактеристики на производот: капацитет восок 100гр .. Category: Product #: 2033 Regular price: 450 ден. 450
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS