Најново
Керамичка четка за исправање на коса
 • Керамичка четка за исправање на коса
 • Керамичка четка за исправање на коса

Керамичка четка за исправање на коса

400 ден.550 ден.
Шифра на производ: 5239
Достапност: На залиха
Количина:

Високо квалитетна керамичка четка која ја исправа косата без оштетување. Четката е погодна за сите видови и должини на коса. Густо наредените 3Д запци на четката ја подигнуваат косата од коренот и брзо и без оштетување ја исправаат косата.

Карактеристики:

 • не ја оштетува косата
 • се користи на сува коса
 • се загрева на идеална температура за пеглање на косата
 • ја крева косата во коренот и секое влакно го загрева за да се исправи
 • ЛСД екран за температура
 • 3Д керамички запци
 • подесување на топлина до  230ºС
 •  напон: 220 - 240V, 50Hz
 • моќност: 50W

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: chetka, koska, pegla
Керамичка четка за исправање на коса Високо квалитетна керамичка четка која ја исправа косата без оштетување. Четката е погодна за сите видови и должини на коса. Густо наредените 3Д запци на четката ја подигнуваат косата од коренот и брзо и без оштетување ја исправаат косата. Карактеристики: не ја оштетува косата се користи на сува коса се загрева на идеална температура за пеглање на косата ја крева косата во коренот и.. Category: Product #: 5239 Regular price: 400 ден. 550
400
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS