Најново
 Intex пловак за таблети за хлор

Intex пловак за таблети за хлор

290 ден.350 ден.
Шифра на производ: 963
Достапност: На залиха
Количина:

Интекс пловак за таблети за хлор, идеален за безбедно растварање на хлорната таблета во базенот.

Дијаметар на пловакот 12,5см.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: dozer, hlorna, tableta, интекс
Intex пловак за таблети за хлор Интекс пловак за таблети за хлор, идеален за безбедно растварање на хлорната таблета во базенот. Дијаметар на пловакот 12,5см.   .. Category: Product #: 963 Regular price: 290 ден. 350
290
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS