Најново
Intex базен 188х46см
  • Intex базен 188х46см
  • Intex базен 188х46см

Intex базен 188х46см

1.480 ден.
Шифра на производ: 9630
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасен базен на Интекс за Вашите најмили, коj ќе го направи вашиот двор место за забава.

Димензија на базенот: 188х46см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: bazen, интекс
Intex базен 188х46см Прекрасен базен на Интекс за Вашите најмили, коj ќе го направи вашиот двор место за забава. Димензија на базенот: 188х46см. .. Category: Product #: 9630 Regular price: 1.480 ден. 1.480
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS