Најново
Intex Watermelon забавен центар
  • Intex Watermelon забавен центар
  • Intex Watermelon забавен центар
  • Intex Watermelon забавен центар

Intex Watermelon забавен центар

3.800 ден.
Шифра на производ: 2666
Достапност: На залиха
Количина:

Intex Watermelon забавен центар одлична забава за Вашите најмили ова лето.

Димензија на забавниот центар: 244х191х91см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: интекс, zabaven, centar, bazen
Intex Watermelon забавен центар Intex Watermelon забавен центар одлична забава за Вашите најмили ова лето. Димензија на забавниот центар: 244х191х91см. .. Category: Product #: 2666 Regular price: 3.800 ден. 3.800
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS