Најново
Intex Рачна пумпа
  • Intex Рачна пумпа

Intex Рачна пумпа

280 ден.
Шифра на производ: 5487
Достапност: На залиха
Количина:

Intex рачна пумпа за надувување на базени, гуми, мускули, душеци...

Димензија на пумпата 29см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: интекс, rachna, pumpa
Intex Рачна пумпа Intex рачна пумпа за надувување на базени, гуми, мускули, душеци... Димензија на пумпата 29см. .. Category: Product #: 5487 Regular price: 280 ден. 280
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS