Најново
Intex -  сет за бокс на надувување
  • Intex -  сет за бокс на надувување

Intex - сет за бокс на надувување

290 ден.
Шифра на производ: 3724
Достапност: На залиха
Количина:

Intex сет за боксирање за Вашите мали боксери.

Димензија на производот: 94х61см.

Базата се полни со вода.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: set, boks, интекс
Intex - сет за бокс на надувување Intex сет за боксирање за Вашите мали боксери. Димензија на производот: 94х61см. Базата се полни со вода. .. Category: Product #: 3724 Regular price: 290 ден. 290
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS