Најново
-15%
Количка Tourist Buggy Eclipse Joie Количка Tourist Buggy Eclipse Joie
10.990 ден.12.990 ден.
10.990 ден.12.990 ден.
-15%
Количка Tourist Buggy Carbon Joie Количка Tourist Buggy Carbon Joie
10.990 ден.12.990 ден.
10.990 ден.12.990 ден.
-15%
Количка Tourist Buggy Oyster Joie Количка Tourist Buggy Oyster Joie
10.990 ден.12.990 ден.
10.990 ден.12.990 ден.
-14%
Количка Nitro Dark Pewter Joie Количка Nitro Dark Pewter Joie
5.690 ден.6.590 ден.
5.690 ден.6.590 ден.
-14%
Количка Nitro Dark Laurel Joie Количка Nitro Dark Laurel Joie
5.690 ден.6.590 ден.
5.690 ден.6.590 ден.
Електронско пикадо
  • Електронско пикадо
  • Електронско пикадо

Електронско пикадо

3.200 ден.
Шифра на производ: 18890
Достапност: На залиха
Количина:

Електронско пикадо со 18 игри, на кое може да играат до 8 играчи. Пикадото е со лед дисплеј и го пресметува и регистрира резултатот посебно за секој играч.
Во сетот се вклучени 6 стрелки и 18 резервни врвови.

Димензија на пикадото: 45х41 см.

Пикадото работи на батерии. Потребни се 3 х 1.5V AA батерии. Батериите не се вклучени во пакувањето.

На пикадото има можност за приклучок на адаптер од 6V и 300mA. Адаптерот не е вклучен во пакувањето.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: elektronsko, pikado
Електронско пикадо Електронско пикадо со 18 игри, на кое може да играат до 8 играчи. Пикадото е со лед дисплеј и го пресметува и регистрира резултатот посебно за секој играч. Во сетот се вклучени 6 стрелки и 18 резервни врвови. Димензија на пикадото: 45х41 см. Пикадото работи на батерии. Потребни се 3 х 1.5V AA батерии. Батериите не се вклучени во пакувањето. На пикадото има можност за приклучок на адаптер.. Category: Product #: 18890 Regular price: 3.200 ден. 3.200
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS