Најново
Забавна игра
  • Забавна игра
  • Забавна игра
  • Забавна игра
  • Забавна игра

Забавна игра

950 ден.
Шифра на производ: 2976
Достапност: На залиха
Количина:

Супер забавна игра, кој е вашиот омилен спорт, кошарка или фудбал?!  Нека победи подобриот играч.

Начин на играње: се ставаат сите топчиња на теренот и играта може да започне. Со помош на рачките треба да го фатите топчето и да се обидете да постигнете кош или пак да го сместите топчето во голот. Портокаловото топче носи 1 поен, жолтото 2 поени

Играта е за двајца играчи.

Во сетот се вклучени 10 топчиња.

Димензија на производот: 43,5х30х30см

Рачките се местат на обележаните стрелки

https://www.youtube.com/watch?v=XYCjQsK5JNM

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: кош, кошарка
Забавна игра Супер забавна игра, кој е вашиот омилен спорт, кошарка или фудбал?!  Нека победи подобриот играч. Начин на играње: се ставаат сите топчиња на теренот и играта може да започне. Со помош на рачките треба да го фатите топчето и да се обидете да постигнете кош или пак да го сместите топчето во голот. Портокаловото топче носи 1 поен, жолтото 2 поени Играта е за двајца играчи. Во сетот се вклуч.. Category: Product #: 2976 Regular price: 950 ден. 950
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS