Најново
Друштвена игра -  Ѕид
  • Друштвена игра -  Ѕид
  • Друштвена игра -  Ѕид
  • Друштвена игра -  Ѕид

Друштвена игра - Ѕид

480 ден.
Шифра на производ: 1847
Достапност: На залиха
Количина:

Супер забавна игра за целото семејство. Изградете го ѕидот заедно, ставете го јајцето на средина на ѕидот. Одлучете кој прв ќе почне, и со помош на шпаклата треба да одлучите која тула ќе ја извадите без да се сруши ѕидот. Оној играч кој ќе дозволи да падне јајцето, изгубил во играта.

Производот се препорачува за деца над 4 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: dzid, igra, drushtvena
Друштвена игра - Ѕид Супер забавна игра за целото семејство. Изградете го ѕидот заедно, ставете го јајцето на средина на ѕидот. Одлучете кој прв ќе почне, и со помош на шпаклата треба да одлучите која тула ќе ја извадите без да се сруши ѕидот. Оној играч кој ќе дозволи да падне јајцето, изгубил во играта. Производот се препорачува за деца над 4 години. .. Category: Product #: 1847 Regular price: 480 ден. 480
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS