Најново
Забавна игра - Балас со зајчиња
  • Забавна игра - Балас со зајчиња

Забавна игра - Балас со зајчиња

220 ден.
Шифра на производ: 8129
Достапност: На залиха
Количина:

Супер забавна мини игра со предизвик! Секој играч треба да стави одреден број на зајчиња на клацкалката додека не се избалансира. Забавна игра која развива вештини за логичко размислување. Игра со 40 предизвикувачки решенија за баланс: Јуниор, Експерт, Мајстор и Виолшебник. Вклучено е  упатство со решенија.

Играта се препорачува за деца над 3 години.

Димензија: 18.5х8х3см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: igra, drushtvena, balas, zajchinja
Забавна игра - Балас со зајчиња Супер забавна мини игра со предизвик! Секој играч треба да стави одреден број на зајчиња на клацкалката додека не се избалансира. Забавна игра која развива вештини за логичко размислување. Игра со 40 предизвикувачки решенија за баланс: Јуниор, Експерт, Мајстор и Виолшебник. Вклучено е  упатство со решенија. Играта се препорачува за деца над 3 години. Димензија: 18.5х8х3см .. Category: Product #: 8129 Regular price: 220 ден. 220
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS