Најново
Забавна игра - Пирамида
  • Забавна игра - Пирамида

Забавна игра - Пирамида

350 ден.
Шифра на производ: 2006
Достапност: На залиха
Количина:

Забавна игра на планирање, тајминг и среќа!

Играта може да ја играат 2-4 играчи. Почнете со градење на пирамида, оној играч кој ќе завземе највеќе ќошиња тој е победник во играта

Играта се препорачува за деца над 4 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: corners_up
Забавна игра - Пирамида Забавна игра на планирање, тајминг и среќа! Играта може да ја играат 2-4 играчи. Почнете со градење на пирамида, оној играч кој ќе завземе највеќе ќошиња тој е победник во играта Играта се препорачува за деца над 4 години .. Category: Product #: 2006 Regular price: 350 ден. 350
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS