Најново
Забавна игра - Мачка и глушец
  • Забавна игра - Мачка и глушец
  • Забавна игра - Мачка и глушец

Забавна игра - Мачка и глушец

590 ден.
Шифра на производ: 9522
Достапност: На залиха
Количина:

Забавна игра мачка и глушец, спуштето го глувчето од големото парче сирење и играта започнува. Свртете ја коцката и видете колку места напред треба да се движите, секое поле носи нов предизвик, а мачето секогаш ве прати. Победник е оној играч чие глувче ќе собере пет сиренца.

Друштвена игра за 2 - 4 играчи.

Производот се препорачува за деца над 4 години.

Димензија на производот: 26х26х10.5см.

Димензија на пакувањето:26,5х16,5х11см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: zabavna, igra, machka, glushec
Забавна игра - Мачка и глушец Забавна игра мачка и глушец, спуштето го глувчето од големото парче сирење и играта започнува. Свртете ја коцката и видете колку места напред треба да се движите, секое поле носи нов предизвик, а мачето секогаш ве прати. Победник е оној играч чие глувче ќе собере пет сиренца. Друштвена игра за 2 - 4 играчи. Производот се препорачува за деца над 4 години. Димензија на производот: 26х26х10... Category: Product #: 9522 Regular price: 590 ден. 590
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS