Најново
-25%
Седиште Nitro Moni Седиште Nitro Moni
6.290 ден.8.390 ден.
6.290 ден.8.390 ден.
Седиште Dakar Moni Седиште Dakar Moni
1.690 ден.
1.690 ден.
Седиште Dakar Moni Седиште Dakar Moni
1.690 ден.
1.690 ден.
Pie face - забавна игра
  • Pie face - забавна игра
  • Pie face - забавна игра

Pie face - забавна игра

750 ден.
Шифра на производ: 5457
Достапност: На залиха
Количина:

Супер забавна и возбудлива игра. Играта може да ја играат двајца играчи. За да биде играта по интересна ставете шлаг на механичка рака, наместете го лицето на отворот и притискајте на копчињата, играчот кој ќе биде поспор, ќе добие шлаканица од шлаг.

Димензија на пакувањето: 39х24х8 см

Производот е препорачан за деца над 5 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Pie face - забавна игра Супер забавна и возбудлива игра. Играта може да ја играат двајца играчи. За да биде играта по интересна ставете шлаг на механичка рака, наместете го лицето на отворот и притискајте на копчињата, играчот кој ќе биде поспор, ќе добие шлаканица од шлаг. Димензија на пакувањето: 39х24х8 см Производот е препорачан за деца над 5 години. .. Category: Product #: 5457 Regular price: 750 ден. 750
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS