Најново
Забавна игра со топчиња
  • Забавна игра со топчиња
  • Забавна игра со топчиња

Забавна игра со топчиња

790 ден.
Шифра на производ: 7788
Достапност: На залиха
Количина:

Супер забавна игра за целото семејство! Ставете го еленот на маса или закачете го на ѕидот или вратата и забавата може да започне. Фрлете ги топчињата во чашките(секоја носи различни поени), погодете колку што можете повеќе топчиња во чашите за да бидете победник во играта! За да биде поинтересна играта вклучен е и песочен часовник, побрзајте времето тече!

Играта може да ја играта 1-3 играчи.

Вклучени се 6 топчиња.

Играта се препорачува за деца над 4 години.

Димензија на производот: 50х22х32см.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: zabavna, igra, kosh, elen
Забавна игра со топчиња Супер забавна игра за целото семејство! Ставете го еленот на маса или закачете го на ѕидот или вратата и забавата може да започне. Фрлете ги топчињата во чашките(секоја носи различни поени), погодете колку што можете повеќе топчиња во чашите за да бидете победник во играта! За да биде поинтересна играта вклучен е и песочен часовник, побрзајте времето тече! Играта може да ја играта 1-3 играчи. .. Category: Product #: 7788 Regular price: 790 ден. 790
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS