Најново
Cangaroo ергономско перниче за седиште во автомобил
  • Cangaroo ергономско перниче за седиште во автомобил

Cangaroo ергономско перниче за седиште во автомобил

790 ден.
Шифра на производ: 3278
Достапност: На залиха
Количина:

Ергономски заштитник за глава Shelter. Заштитникот за глава за автомобилско седиште Cangaroo има ергономски дизајн и ја поддржува главата на Вашето дете кога спие во автомобилот.

Погоден е за деца од: 0-12 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: perniche, ergonomsko, sedishte
Cangaroo ергономско перниче за седиште во автомобил Ергономски заштитник за глава Shelter. Заштитникот за глава за автомобилско седиште Cangaroo има ергономски дизајн и ја поддржува главата на Вашето дете кога спие во автомобилот. Погоден е за деца од: 0-12 месеци. .. Category: Product #: 3278 Regular price: 790 ден. 790
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS